Seara speciala de rugaciune - 7 Martie 2014

https://www.bisericabaptistasion.ro/file/images/articole/seara_speciala_de_rugaciune.jpgCu ajutorul Domnului, suntem bucurosi sa va invitam in data de 7 Martie 2014 incepand cu orele 19:00 la o seara speciala de rugaciune. Tema serii de rugaciune este lagata de inviorarea pe care o produce pocainta in viata omului. Textul pe care se bazeaza tema serii de rugaciune se gaseste in Faptele Apostolilor 3:19Pocaiti-va, dar, si întoarceti-va la Dumnezeu, pentru ca sa vi se stearga pacatele, ca sa vina de la Domnul vremurile de înviorare ".

Va invitam pe toti cei care doriti sa luati parte la aceasta seara de rugaciune in data de 7 Martie 2014 la Biserica Baptista Sion din Sibiu incepand cu orele 19:00.

Consideram ca ziua de vineri va fi o zi binecuvantata de Domnul !

Pentru mai multe detalii  va rugam sa ne [ contactati ] !