Douazeci si cinci de ani de binecuvantari ! - 26 August 2016

25 de ani de binecuvântări !

La această aniversare, de un sfert de secol, suntem mulțumitori lui Dumnezeu pentru dumneavostră și apreciem dedicarea pe care o aveți pentru România și, în mod cu totul special, pentru frumoasa lucrare de evanghelizare a copiilor.

Recunoaștem că fără o inimă pasionată nu se putea ajunge până aici! Vă mulțumim că existați și că motivați lumea evanghelică la educarea copiilor în spirit creștin. Ceea ce nu putem cuprinde noi prin cuvinte, Dumnezeu vă va onora și răsplăti in veșnicie!

Noi, Grădinița Samariteanul din Sibiu, existăm datorită implicării directe a dumneavoastră!

Dumnezeu să vă binecuvânteze și să vă răsplătească pentru tot efortul depus în cei 25 de ani de slujire!

Vă mulțumim!

Echipa Grădiniței „Samariteanul” din Sibiu